Garnitury Ślubne

Najlepszy wybór na Twój Ślub


Szczególne miejsce w nowej kolekcji garniturów JOYVI zajmuje linia Celebration. Ślub to wyjątkowa chwila w życiu każdego z nas. Garnitur Pana Młodego powinien być wyjątkowy i elegancki oraz co najważniejsze musi być dopasowany do stroju Panny Młodej.

Wielu Panów Młodych rezygnuje z tradycyjnego garnituru, na rzecz klasycznego smokingu lub garnituru smokingowego. Jest to wyjątkowo elegancki strój. Do jego najbardziej charakterystycznych cech należą atłasowe lub jedwabne wyłogi marynarki. Najpopularniejsza kolorystyka to czerń i odcienie granatu.

Dla najbardziej wymagających i ceniących luksus klientów oferujemy ekskluzywną usługę szycia na miarę, która umożliwia stworzenie garnituru dopasowanego do sylwetki i indywidualnych preferencji.

Pracownicy naszych salonów zawsze służą radą, podpowiedzą kolor, fason i dobiorą odpowiednie dodatki, takie jak muchy, krawaty, muszniki, poszetki, spinki, paski, obuwie.
Kolekcja garniturów ślubnych Joyvi Celebration została nagrodzona Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach w Poznaniu.