Nowa Kolekcja

Sprawdź naszą Nową Kolekcję już teraz!


Nowa kolekcja garniturów i marynarek JOYVI

Nowa kolekcja JOYVI skierowana jest do klientów, którzy śledzą najnowsze trendy w modzie męskiej i cenią jakość produktu i komfort użytkowania.

Nasze garnitury i marynarki powstają w oparciu o tkaniny renomowanych producentów z całego świata. Dbamy o każdy detal wykończenia. W tym sezonie najpopularniejszymi kolorami są granat i niebieski. Granatowy garnitur zawsze wygląda elegancko i nigdy nie wychodzi z mody. Doskonale sprawdzi się zarówno na biznesowym spotkaniu jak i wieczornym przyjęciu.

Nowa kolekcja to przede wszystkim klasyczne garnitury wizytowe slim fit i regular fit. Ważnym elementem jest dział ślubny, w którym oprócz klasycznych smokingów znajdziemy garnitury smokingowe, fraki i wszystkie niezbędne dodatki jak koszule, muchy, krawaty, spinki, buty i inne akcesoria.

Naszym dodatkowym atutem jest usługa szycia na miarę, dzięki której wymarzony garnitur będzie idealnie dopasowany do sylwetki.

Dla ceniących sportową elegancję przygotowaliśmy nową kolekcję CASUAL - sportowe marynarki, bawełniane spodnie typu chinos, modne koszule, swetry, obuwie i dodatki. Na sezon jesienny i zimowy przygotowujemy jak co roku nową kolekcję kurtek i płaszczy wizytowych.

Zapraszamy do odwiedzania naszych salonów. To miejsca, w których wykwalifikowany personel zadba o elegancki ubiór każdego mężczyzny na każdą okazję.