Garnitury Joyvi

Dlaczego nasze garnitury?


Garnitury SLIM, VIP, CASUAL, CELEBRATION

Ci, którzy twierdzą, że w garniturze męskim nic się nie zmienia, nie mają racji. Nasza nowa kolekcja jest tego najlepszym dowodem. Oprócz klasycznych i biznesowych garniturów proponujemy szeroką kolekcję garniturów ślubnych, smokingów, fraków. Kolekcja slim fit na pewno zainteresuje mężczyzn, którzy cenią perfekcyjny wygląd i optymalne dopasowanie do sylwetki. Kolekcja casual łączy w sobie wygodę i elegancję.

W tym sezonie najpopularniejszymi kolorami są granat, niebieski, błękit, czerń i szarość. Granatowy garnitur zawsze wygląda elegancko i nigdy nie wychodzi z mody. Doskonale sprawdzi się zarówno na biznesowym spotkaniu jak i wieczornym przyjęciu. W stałej ofercie posiadamy garnitury o klasycznym kroju i w dużych rozmiarach. Dla najbardziej wymagających proponujemy usługę szycia na miarę.

Pracownicy naszych salonów zawsze służą radą, podpowiedzą kolor, fason i dobiorą odpowiednie dodatki adekwatne do okazji, na jaką przygotowywany jest garnitur. Nietypowy krój czy rozmiar nie stanowią dla nas problemu.

sesja1